دپارتمان زبان انگلیسی لگو برای اولین بار در ایران در مرکز لگوی آموزشی گیلان تاسیس شده !!!

این دپارتمان مخصوص رنج سنی 3 تا 6 سال می باشد که با هدف آموزش زبان انگلیسی به کودکان با استفاده از ابزار لگو می باشد که با هدف صحبت کردن کودکان 6 ساله برگزار می شود و بسیار مبحث جذابیست چون کودکان کلاس لگو را به زبان انگلیسی تجربه می کنند و علاوه بر یادگیری زبان انگلیسی مهارت هایشان نیز پرورش می یابد .

وقتی از والدین می‌پرسیم آرزو دارند کودکشان چه توانایی‌هایی در زبان انگلیسی کسب کند، «با اعتماد به نفس انگلیسی صحبت کردن» تقریباً همیشه اوج آرزوی آنها است. بله، دلشان می‌خواهد فرزندشان به خوبی بخواند، کلمات زیادی بداند و درکی قوی از ساختار زبان انگلیسی داشته باشد، اما اکثر آنها دوست دارند بشنوند فرزندشان با اعتماد به نفس و لذت انگلیسی صحبت کند.

املا و هجی کردن برخی از لغات انگلیسی به طور کلی بسیار دشوار است. از آنجایی که انگلیسی از چندین زبان مختلف گرفته شده است و به این دلیل که زبان انگلیسی به راحتی کلمات جدید را از زبان‌های دیگر را به خود جذب می‌کند، در این زبان روش‌های مختلفی برای املا و هجی کردن یک صدای یکسان و روش‌های مختلفی برای تلفظ یک املای یکسان وجود دارد. برخلاف تمام این موارد بهبود املا و هجی کردن لغات انگلیسی یک کار غیرممکن نیست: شما تنها با کمی صبر، می‌توانید با استفاده از چند تکنیک‌ مفید که توسط هجی کنندگان و نویسندگان خوب استفاده شده‌اند، بهبود قابل‌توجهی در هجی کردن خود ایجاد کنید.

تمام این اتفاقات در مرکز لگوی آموزشی گیلان در قالب قصه و داستان با ابزار لگو می افتد که تاثیر بسزایی در یادگیری کودکان دارد .