” اولین دپارتمان معماری لگو در آسیا ”

معماري ابتدایی ترين و در عين حال كامل ترين تظاهر فرهنگي يك ملت است. معمارمترجمي است كه آمال، آرزوها و ارزشهاي مردم خودرا در كالبد فيزيكي مجسم مي كند. او علايق ذهني ملت خود را عينيت ميبخشد وهمچون خداي جهان بهشت می آفريند و آب در زير درختانش جاري مي كند. بر فلك مي شود و گنبد فيروزه فام مي افرازد، بازي نور و رنگ را از ثريا به ثري مي آورد و خيالي از بهشت موعود را به چهار ديوار كوچك اتاقي مي كشاند. او اصیل‌ترین اندیشه‌های انسان را به همراه اشتياق، اميد وايمان با قلم تناسب و تعادل مجسم مي كند.

معماری تلفیق مهندسی وهنر است و هنری که با مهندسی آمیخته شود ، نتیجه ایی جز آفرینش شگفتیها نخواهد شد  واین فضا در دپارتمان معماری مرکز لگوی آموزشی گیلان فراهم شده تا دوستداران آفرینش عرصه هنر و مهندسی بتوانند ایده های ناب خود را به نمایش درآورند .

دپارتمان معماری مرکز لگوی آموزشی گیلان بعنوان اولین دپارتمان معماری لگو در آسیا با افتخار در حال خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد .

این دپارتمان مخصوص رنج سنی 9+ سال می باشد که کودکان و نوجوانان به صورت حرفه ای و عملی وارد دنیای معماری می شوند و در این بخش با مفاهیم معماری ، تعاریف معماری ، اصول معمارانه ، تفکر معمارانه آشنا می شوید که استفاده از ابزار لگو در یادگیری معماری لذت یادگیری را چند برابر می کند ، چرا که لگو قدتمند ترین ابزار آموزشی دنیاست.