” اولین دپارتمان کسب و کار لگو در آسیا ”

این دپارتمان برای اولین بار در آسیا مختص کودکان و نوجوانان 8+ سال تاسیس شده و هدف از تاسیس آن ایجاد انگیزه ، پرورش اعتماد به نفس و پرورش مهارت های کودکان در راستای ایجاد کسب و کار های شخصی کودکان و نوجوانان فعالیت می کند ، در این دپارتمان ما در تلاش هستیم تا کودکان و نوجوانان را برای ایجاد کسب و کار شخصی شان آماده کنیم ، به هم دیگر یاد می دهیم که چه چیزی را بشنویم و چه چیزی را بخوانیم.  شما در مرکز لگوی آموزشی گیلان می توانید تجربه کاملی از یک کسب و کار کامل را تا پیش از ۱۸ سالگی بدست بیاورید.  نوجوانان زیادی در سراسر جهان در حال یادگیری کسب و کار هستند. هدف اصلی این آموزش ها آماده سازی کودکان و نوجوانان برای آینده بهتر است.

با ثبت نام در سایت همراه ما شوید تا ما هم استعداد ها و توانایی های فوق العاده شما را بشنویم و ببینیم. دوستتان داریم و می خواهیم در کنار هم بهترین ها را تجربه کنیم.

کودکان و نوجوانان در کنار آموزش های رسمی که در مدارس می آموزند نیازمند کسب مهارتهای بسیاری در زمینه مهارتهای رفتاری و شخصیتی، مهارتهای تحصیلی، مهارتهای ارتباطی و اجتماعی می باشند اما در کنار همه این مهارتها، یک مجموعه دیگری از مهارتها وجود دارد که کمتر به آن پرداخته شده است آن هم مهارتهای کسب و کار و کارآفرینی کودکان و نوجوانان است این مهارتها قابلیت فرزندان ما را برای انتخاب رشته تحصیلی و آینده شغلی خود تضمین می نماید و تفکر کار و تلاش و کسب درآمد را همراه با روش های آن به آنها می آموزد و از ابتدای دوره کودکی و نوجوانی تفکر خلاق و استفاده از فرصت های کارآفرینی را به آنها نشان می دهد قطعا چنین کودکان و نوجوانانی می توانند در آینده از هم قطاران خود در شغل و کسب و کار پیشی بگیرند و با اعتماد بنفس، استقلال و هدفمندی در شغل آینده خود موفق باشند.

اهداف کلی :

  • استعدادیابی و هدایت تحصیلی و شغلی
  • آموزش مهارتهای مورد نیاز کودکان و نوجوانان
  • توانمندسازی در زمینه خلاقیت و نوآوری و تفکر خلاق
  • توانمندسازی در زمینه کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار در آینده
  • آشنایی با مشاغل، حرفه و رشته های مختلف