کلاس MFE

گروه سنی ۳ تا ۴ سال

کلاس MFE مخصوص گروه سنی ۳ تا ۴ سال می‌باشد. در این کلاس، بچه‌ها با ابزار لگو دوپلو طرح درس هایی را در مجموعه خانه کودک لگو تجربه خواهند کرد.

کلاس LegoENG

زبان انگلیسی لگو

گروه سنی 3 تا 6 سال

کلاس زبان انگلیسی لگو مخصوص گروه سنی 3 تا 6 سال می باشد . در این کلاس علاوه بر پرورش مهارتهای کودکان به آموزش زبان انگلیسی با استفاده از ابزار لگو پرداخته می شود.

کلاس Basic

گروه سنی ۴ تا 8 سال

کلاس Basic مخصوص گروه سنی ۴ تا 8 سال می‌باشد. در این کلاس، بچه ها کلاس لگوی Basic را با ابزار لگو در مجموعه خانه کودک لگو تجربه خواهند کرد.

کلاس   ESM

مکانیک مقدماتی

گروه سنی 8+ سال

کلاس مکانیک مقدماتی یا ماشین‌های ساده مخصوص گروه سنی 8+ سال می‌باشد. در این کلاس بچه‌ها در قالب داستان‌گویی و فعالیت‌های ساختنی با ابزار Duplo (قطعاتی بزرگ‌تر از قطعات عادی لگو) مفاهیم پایه‌ای مکانیک مانند چرخ‌دنده‌ها، اهرم‌ها، قرقره‌ها، چرخ و محور و … را یاد می‌گیرند.

کلاس WeDo

روباتیک مقدماتی

گروه سنی 9+ سال

کلاس روباتیک مقدماتی یا WeDo مخصوص گروه سنی 9+ سال می‌باشد. دانش‌آموزان در این کلاس، علاوه بر فعالیت‌های ساختنی دیگر بسته‌ها، امکان کنترل سازه‌های مکانیکی به وسیله‌ی برنامه‌نویسی ساده و کاملاً تصویری را فرا می‌گیرند.

کلاس F&M (Force & Motion)

مکانیک پیشرفته

گروه سنی 10+ سال

کلاس مکانیک پیشرفته مخصوص گروه سنی 10+ سال می باشد . دانش آموزان در این کلاس در بستر فعالیت هایی با هدف حل مسئله به یادگیری مکانیزم های حرکتی و مفاهیم مکانیکی می پردازند و با مفاهیم مهمی از قبیل شناخت اهرم ها ، چرخ دنده ها ، قرقره ها و ساختار های مختلف آشنا می شوند .

کلاس RT

روباتیک پیشرفته

گروه سنی 11+ سال

کلاس روباتیک مخصوص گروه سنی بالاتر از ۱۱ سال می‌باشد. در این کلاس، بچه ها کلاس روباتیک لگو را با ابزار لگوی در مجموعه خانه کودک لگو تجربه خواهند کرد.

کلاس LegoArc

معماری لگو

گروه سنی 9+ سال

کلاس معماری لگو مخصوص گره سنی 9+ سال می باشد . در این کلاس کودکان و نوجوانان به حل مسائل در قالب مفاهیم معماری می پردازند که موجب پرورش تفکر معمارانه و در نتیجه زندگی معمارانه در آن ها می شود.

کلاس Scratch

برنامه نویسی اسکرچ

گروه سنی 5 تا 16 سال

کلاس برنامه نویسی اسکرچ مخصوص گروه سنی 5 تا 16 سال می باشد . در این کلا کودکان و نوجوانان با مفاهیم پایه ای و مبانی برنامه نویسی آشنا می شوند و به ساخت بازی ،انیمیشن و برنامه های کاربردی می پردازند .